Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole

W dniu 01 września 2022 r. o godz. 9.00 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie.

Nowy rok szkolny rozpocznie się od krótkiego spotkania na dziedzińcu z dyrektorem szkoły, przedstawicielami samorządu i nauczycielami. Następnie dzieci i młodzież przejdą do klas ze swoimi wychowawcami. Tego dnia nie odbywają się zajęcia dydaktyczne i świetlica szkolna nie będzie czynna.

Dzieci objęte dowożeniem będą mogły skorzystać z transportu szkołobusem (do szkoły i z powrotem) zgodnie z rozkładem jazdy, który zostanie opublikowany w osobnym komunikacie.

Dzieci z klasy pierwszej uczyć się będą w sali nr 15 (pierwsze piętro), a dzieci z klasy czwartej w sali nr 6 (parter, obok szatni). Dzieci z pozostałych klas zaprowadzą do sal wychowawcy.