Była święta rodzina, pastuszkowie, trzej królowe i anioły. Nie zabrakło też muzykantów i widzów, którzy oklaskiwali występy młodych artystów. Młodzi aktorzy i muzycy pod wodzą katechetki Agnieszki Tyńskiej i nauczycieli muzyki Norberta Pałysy i Jerzego Jakowskiego (Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie) pokazali kolejną odsłonę histor i narodzeniu Pana Jezusa.

Całości efektu dopełniły wspaniałe stroje, dekoracja i wzruszające kolędy w wykonaniu zespołu muzycznego i solistów: Laury Fleming, Alicji Jankowskiej, Damiana Ogieniewskiego i Mai Ostrowskiej.

Na naszej uroczystości byli też zaproszeni goście. Ksiądz dr Janusz Wiśniewski na wstępie odczytał fragment Ewangelii o narodzeniu Pańskim, a Marcin Kuczkowski – sekretarz urzędu gminy w Radzanowie, Ewa Kukawska – przewodnicząca rady rodziców, Jolanta Brudzyńska – wiceprezes Stowarzyszenia „Anielski Kredens” i Ewa Przygoda – sponsor różnych przedsięwzięć szkolnych, złożyli całej szkolnej społeczności życzenia spokojnych świąt Bożego Narodzenia i sukcesów w nowym roku.

Na koniec wszyscy zaspiewali bożonarodzeniową w języku angielskim „Jingle Bells”, przygotowaną przez szkolną anglistkę Sylwię Witkowską. Autorką dekoracji była plastyczka Marlena Kacicka.

Podczas uroczystości zostały również wręczone nagrody za najpiękniejszy piernik. Zdjęcia autorstwa Marty Ostrowskiej.