Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Jasełka i spotkanie opłatkowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie

Jasełka i spotkanie opłatkowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie

Była święta rodzina, pastuszkowie, trzej królowe i anioły. Nie zabrakło też muzykantów i widzów, którzy oklaskiwali występy młodych artystów. Młodzi aktorzy i muzycy pod wodzą katechetki Agnieszki Tyńskiej i nauczycieli muzyki Norberta Pałysy i Jerzego Jakowskiego (Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie) pokazali kolejną odsłonę histor i narodzeniu Pana Jezusa.

Całości efektu dopełniły wspaniałe stroje, dekoracja i wzruszające kolędy w wykonaniu zespołu muzycznego i solistów: Laury Fleming, Alicji Jankowskiej, Damiana Ogieniewskiego i Mai Ostrowskiej.

Na naszej uroczystości byli też zaproszeni goście. Ksiądz dr Janusz Wiśniewski na wstępie odczytał fragment Ewangelii o narodzeniu Pańskim, a Marcin Kuczkowski – sekretarz urzędu gminy w Radzanowie, Ewa Kukawska – przewodnicząca rady rodziców, Jolanta Brudzyńska – wiceprezes Stowarzyszenia „Anielski Kredens” i Ewa Przygoda – sponsor różnych przedsięwzięć szkolnych, złożyli całej szkolnej społeczności życzenia spokojnych świąt Bożego Narodzenia i sukcesów w nowym roku.

Na koniec wszyscy zaspiewali bożonarodzeniową w języku angielskim „Jingle Bells”, przygotowaną przez szkolną anglistkę Sylwię Witkowską. Autorką dekoracji była plastyczka Marlena Kacicka.

Podczas uroczystości zostały również wręczone nagrody za najpiękniejszy piernik. Zdjęcia autorstwa Marty Ostrowskiej.

Skip to content