Bartek Jezierski nagrodzony w konkursie perkusyjnym „Mały werblista”

Bartosz Jezierski, uczeń szóstej klasy i jednocześnie uczeń drugiej klasy działu młodzieżowego Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płocku (którą reprezentował), otrzymał III Nagrodę na I Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym ,,Mały Werblista”.

Organizatorem Konkursu była Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie. Jury oceniało prezentacje uczniów pod przewodnictwem prof. Urszuli Bereźnickiej – Pniak z Akademii Muzycznej w Łodzi. Bartosz zagrał na werblu i ksylofonie, a do konkursu przygotował go Adam Mieczykowski, akompaniowała Maria Mieczykowska.

Bartosz, pierwsze kroki jako perkusista, stawiał w naszej szkole. Od pierwszej klasy kształci go Tomasz Sarniak. Bartosz gra w szkolnym zespole muzycznym ADHD.