Bartosz Jezierski i Dawid Wroniewski laureatami ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego

Bartosz Jezierski i Dawid Wroniewski zostali laureatami ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego, zorganizowanej przez Wiedzę i Edukację. Bartosz zajął 3. miejsce, a Dawid 5. miejsce. Uczniów przygotowała Joanna Lis, nasza szkolna anglistka.Poza laureatami, w konkursie wzięło udział jeszcze dziesięcioro innych uczniów, plasując się na miejscach od 11 do 33. Należą do nich Szymon Wyśmirski, Jakub Kraśniewski, Oliwia Szczepańska, Kacper Dylewski, Paulina Petakiewicz, Piotr Szczepański, Igor Ciuraj, Klaudia Śmiechowska, Wioletta Michalak, Mariusz Zdziemborski.

W klasyfikacji ogólnej nasza szkoła zajęła 6. miejsce wśród szkół województwa mazowieckiego i 22. miejsce w zestawieniu ogólnopolskim. W olimpiadzie wzięło udział łącznie 3076 uczestników.