Choinka w przedszkolu

17 grudnia dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały swoim rodzicom przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Maluchy ubrane w piękne stroje, starały się jak najlepiej powiedzieć piękne wiersze i zaśpiewać świąteczne piosenki.

Organizacja przedstawienia choinkowego pozwala dzieciom rozwijać indywidualne predyspozycje i zdolności aktorskie. Dodatkowo spotkanie to było świetną okazją do integracji dzieci i rodziców. Występy nagradzane były gromkimi brawami.

Przedstawienie obserwował sam – Święty Mikołaj, który rozmawiał z dziećmi, a one nie ukrywały zadowolenia i z wielką radością, odważnie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Było bardzo wesoło.

Na koniec swojej wizyty Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Wszystkie przedszkolaki bardzo serdecznie podziękowały Mikołajowi za prezenty i zaprosiły go za rok. Relacja zdjęciowa kliknij