Czwartek z bajką – „Kopciuszek”

1-go grudnia, po raz czwarty, przedszkolaki z grupy Odważnych Krasnoludków przeszły przez „magiczne, złote koło” do niezwykłego świata bajek. Tym razem zaproszenie od dzieci przyjęła mama jednej z dziewczynek – Joanna Borychowska. Pani Asia przeczytała dzieciom „Kopciuszka”. Po lekturze bajki dzieci, jak co tydzień, najpierw odpowiadały na pytania dotyczące treści utworu, a potem z wielkim zainteresowaniem oglądały ilustracje. Następnie wszystkie dziewczynki miały okazję przymierzyć „pantofelek Kopciuszka”, w czym ochoczo pomagał „książę” Julek (zdjęcia). Na koniec cała grupa razem z gościem świetnie bawiła się, naśladując bajkowego Kopciuszka, przy przebieraniu grochu i fasoli.

Bardzo dziękujemy Pani Asi Borychowskiej za włączenie się w akcję głośnego czytania dzieciom oraz czynny udział w zabawach związanych z treścią bajki, które uatrakcyjniły kolejny „czwartek z bajką”. Więcej zdjęć