Czy można zjeść dzieło sztuki?

Za nami Rodzinny Konkurs Kulinarny na Najpiękniejszy Piernik. Na konkurs, zorganizowany po raz ósmy przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie, wpłynęły prawdziwe dzieła sztuki. Wszyscy, którzy je widzieli, zastanawiają się, czy wypieki tak niezwykłej urody powinny być zjedzone, czy też raczej należy je podziwiać jeszcze długo po Bożym Narodzeniu?

Zdecydują o tym właściciele piernikowych domków, choinek i Mikołajów. Pierniki trafią na szkolny kiermasz, z którego dochód przeznaczony zostanie dla najbardziej potrzebujących dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie. Kiermasz zorganizowany zostanie podczas zebrania z rodzicami.

Laureatów konkursu poznamy podczas szkolnych jasełek, które zorganizowane zostaną 22 grudnia.

Dzieci, które wykonały najpiękniejsze pierniki, otrzymają nagrody rzeczowe!

Galeria zdjęć kliknij