Daliśmy koncert podczas Pikniku Rodzinnego w Radzanowie

W sobotę 22 sierpnia szkolne zespoły: ADHD – zespół złożony z młodzieży szkolnej i działające w Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie oraz „Małe Rogozino” – zespół tańca ludowego działający przy naszej szkole, wystąpiły podczas Pikniku Rodzinnego. Imprezę zorganizowało Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie.

Występy naszych podopiecznych spotkały się z gorącym przyjęciem licznie zgromadzonej publiczności. Podczas koncertu wystąpił również chór „Złota Jesień” Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów nr 10 w Radzanowie, z którym nasza szkoła współpracuje od wielu lat podczas lokalnych imprez i uroczystości.

Opiekunami zespołów są: „Małe Rogozino” – Małgorzata Grabowska-Panek i Małgorzata Majewska, ADHD – Norbert Pałysa, Jerzy Jakowski.

poniżej relacja zdjęciowa.