Dopalacze kradną życie

W poniedziałek 19 października wszystkie dzieci uczestniczyły w warsztatach przeprowadzonych przez Komendę Miejską Policji w Płocku, dotyczącą problemowi dopalaczy – wyjątkowo niebezpiecznych substancji psychoaktywnych.

Policjanci uczyli młodzież rozpoznawania wyglądu dopalaczy, opowiadali o objawach pojawiających się po ich zażyciu oraz o metodach pomocy osobom, które sięgneły po nie.

Nie pozwólmy dopalaczom niszczyć naszego życia! Nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu, kłamstwa? My też. Tak samo nie godzimy się na dopalacze.

Ze względu na nadchodzącą jesień i zimę, policjanci przypomnieli też o zasadach poruszania się po drogach wiejskich. Prewencji nigdy za mało, jeśli ratuje życie dzieciom. Poniżej relacja zdjęciowa ze spotkania.