Dzieciaki Sadzeniaki: warsztaty w Leroy Merlin

17 września dzieci z grupy przedszkolnej „Mali Odkrywcy” (starszaki) wzięli udział w warsztatach „Dzieciaki Sadzeniaki” zorganizowanych przez sklep Leroy Merlin.

Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji o świecie roślin, zadawały pytania związane z tym tematem, rozwiązywały zagadki i odpowiadały na pytania prowadzącego.

W drugiej części – praktycznej – dzieci sięgnęły po doniczki, ziemię, kolorowe wrzosy, i przesadzały małe, jesienne rośliny.
Każde dziecko dostało do przesadzenia swoją roślinę, którą zabrało potem ze sobą do domu wraz z całą torbą niespodzianek i dyplomem od Leroy Merlin. Bardzo dziękujemy organizatorom!

Warsztaty były świetną zabawą, podczas której wszystkim dopisywał humor. Opiekunką grupy przedszkolaków jest Kamila Zielińska. Więcej zdjęć