Dzień Edukacji Narodowej. Nagrody wójta dla nauczycieli

Uroczystość odbyła się w czwartek – dzień wcześniej niż faktycznie przypada to szkolne święto. Były serdeczne życzenia, wiersze, gra na fletach i na gitarze. Był też rap i break dance w wykonaniu klasy 3.A. Na widowni zasiadł Sylwester Ziemkiewicz – Wójt Gminy Radzanowo, wszyscy nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Rogozinie oraz wszystkie dzieci.

Składam Państwu – nauczycielom, paniom woźnym, pracownikom administracyjnym – najlepsze życzenia z okazji pięknego święta Dnia Edukacji Narodowej. Życzę, abyście Państwo wciąż pozostawali ambitni, pełni pasji i zaangażowania – mówił Wójt Gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz.

Wójt gminy Sylwester Ziemkiewicz uhonorował trójkę nauczycieli swoimi nagrodami. Otrzymali je Anna Śliwińska, Małgorzata Majewska i dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Robert Majewski. Swoje nagrody wręczył też dyrektor szkoły. Otrzymali je Katarzyna Kobrzyńska, Beata Kisio, Małgorzata Konopacka, Krystyna Tron, Małgorzata Racka, Norbert Pałysa, Irena Wysocka, Marlena Konopacka, Mariola Kozłowska. Uroczystość przygotowali: Anna  Śliwińska, Norbert Pałysa i Marlena Kącicka.