Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. W naszej szkole świętowaliśmy ten dzień 13 października. Nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowania złożyli dyrektor szkoły i zaproszeni goście: Tadeusz Pokorski – Wójt Gminy Radzanowo, Ewa Przygoda i Krzysztof Czerwiński – Radni Gminy Radzanowo oraz Ewa Kukawska – Przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy II, przygotowana pod kierunkiem Krystyny Tron. Piosenki zaśpiewali uczniowie klas pierwszych, przygotowani przez Małgorzatę Majewską, Annę Śliwińską i Roberta Majewskiego. Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Na zakończenie uroczystości Wójt Gminy Radzanowo i Dyrektor Szkoły wręczyli nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkoły. Wyróżnieni zostali nagrodami Wójta: Małgorzata Konopacka, Katarzyna Kobrzyńska, Norbert Pałysa, Krystyna Tron, Agnieszka Wójcik; a nagrodami Dyrektora Szkoły: Eliza Marszałek, Marlena Kania, Mariola Kozłowska i Irena Wysocka.