Dzień Edukacji Narodowej

14. października to Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia nauczyciele i wszyscy pracownicy oświaty obchodzą swoje święto. Wyróżniający pracownicy otrzymują nagrody, organizowane są uroczystości i akademie szkolne.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela odbyła się w przeddzień święta, 13 października. Były serdeczne życzenia, wiersze, grał szkolny zespół muzyczny, wystąpił zespół taneczny. Na widowni zasiedli zaproszeni goście: reprezentujący wójta gminy Radzanowo Marcin Kuczkowski – sekretarz Urzędu gminy Radzanowo, Anita Majchrzak – zastępca przewodniczącej szkolnej rady rodziców, wszyscy nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Rogozinie oraz wszystkie dzieci.

Składam Państwu – nauczycielom, paniom woźnym, pracownikom administracyjnym – najlepsze życzenia z okazji pięknego święta Dnia Edukacji Narodowej. Życzę, abyście Państwo wciąż pozostawali ambitni, pełni pasji i zaangażowania – w imieniu wójta Sylwestra Ziemkiewicza mówił sekretarz urzędów gminy Marcin Kuczkowski.

Wójt gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz swoimi nagrodami uhonorował piątkę nauczycieli i pracowników. Otrzymali je: ks. dr Janusz Wiśniewski, Norbert Pałysa, Marlena Konopacka, Katarzyna Kobrzyńska – wicedyrektor ZS-P i dyrektor ZS-P w Rogozinie Robert Majewski. Swoje nagrody wręczył też dyrektor Zespołu. Otrzymali je Marlena Kącicka, Beata Kisio, Małgorzata Konopacka, Małgorzata Majewska, Krystyna Tron, Małgorzata Racka, Maria Wieczorek, Agnieszka Wójcik, Irena Wysocka. Specjalne podziękowania za współpracę ze szkołą w ramach nauczania gry na instrumentach dętych otrzymał instruktor CEKiS w Radzanowie Jerzy Jakowski Uroczystość przygotowali: Małgorzata Majewska, Norbert Pałysa, Jerzy Jakowski i Marlena Kącicka.