DZIEŃ ŚWIETEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

6 grudnia – jak dobrze wiecie

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

I każde dziecko prezent dostanie…

Mikołajki są jednym z ważniejszych świąt dla dzieci. Owiane odrobiną magii oraz tajemnicy, wywołują ekscytację i tworzą niezwykłą atmosferę. Z tak wyjątkowym świętem wiąże się wiele oczekiwań i nadziei. Każde dziecko marzy o tym, aby ten dzień był niezwykły, pełen emocji oraz prezentów.

6 grudnia, już od samego rana, w Przedszkolu Samorządowym w Rogozinie panował iście bajkowy klimat. Wychowawcy grup wraz z dziećmi przygotowywali się na przybycie wyjątkowego gościa. Maluchy z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Po długim oczekiwaniu najmłodsi doczekali się wizyty upragnionego Mikołaja, który nie zawiódł naszych przedszkolaków i pojawił się z workiem pełnym słodyczy oraz drobnych prezentów.

W podziękowaniu za słodki upominek dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Był to dzień pełen radości, uśmiechu i zabaw.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny.