III miejsce dla zespołu NO NAME

Szkolny zespół NO NAME znowu w gronie najlepszych szkolnych zespołów muzycznych, działających w pow. płockim, sierpeckim i gostynińskim i miasta Płocka.

27 maja NO NAME zajął III miejsce na XIII Przeglądzie Zespołów Muzycznych „Co nam w duszy gra”., zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Płocku. Uczniowie pięknie zagrali dwie piosenki „Czerwone jagody” (pios. ludowa) i „Wszystkie dzieci”. Ta ostatnia, to kompozycja Jerzego Wasowskiego. Przegląd odbywał się w siedzibie HZPiT „Dzieci Płocka”.

Skład zespołu:

Eryk Zieliński – śpiew

Magdalena Machowska, Małgorzata Kukawska, Wiktoria Kukawska, Oliwia Krajewska, Paulina Petakiewicz – flety

Oliwia Malczyk – gitara

Magdalena Dobaczewska – gitara basowa

Małgorzata Truszczyńska i Dawid Wroniewski – instrumenty klawiszowe

Bartosz Jezierski – perkusja

Zespół przygotowali: Norbert Pałysa (nauczyciel muzyki) i Jerzy Jakowski (Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie)