III miejsce Małgosi Jankowskiej w powiatowym konkursie plastyczno-literackim „Cztery pory roku”

Praca plastyczna Małgosi Jankowskiej, uczennicy klasy VI, zajęła III miejsce w powiatowym konkursie plastyczno-literackim „Cztery pory roku”, zorganizowanym przez Zespół Szkół w Nowym Duninowie.

W tym roku odbyła się jego IX edycja. Nadesłano ponad 300 prac plastycznych. Naszą szkołę reprezentowali również: Oliwia Pycek z kl. V, Aleksandra Kucharska z kl. V, Natalia Dworakowska z kl. VI oraz Oliwia Krajewska z kl. VI. Dzieci rozwijają swoje talenty plastyczne pod opieką Marleny Kącickiej, nauczyciela plastyki.