III rodzinny konkurs kulinarny na NAJPIĘKNIEJSZY PIERNIK

Sukces dwóch poprzednich edycji dodał nam skrzydła. Już raz trzeci zapraszamy wszystkich przedszkolaków i uczniów z klas 1-6 do wzięcia udziału w Rodzinnym Konkursie Kulinarnym na NAJPIĘKNIEJSZY PIERNIK!

Co należy zrobić?

– wspólnie z rodzicami, dziadkami lub znajomymi, w domowej kuchni, upiec piernik;

– własnoręcznie ozdobić je pomysłowo i twórczo;

– przynieść do szkoły w dniach 5 – 9 grudnia 2016 r. i przekazać wychowawcom klas lub p. Marlenie Kącickiej (świetlica szkolna);

Wszystkie piernikowe prace oceni jury, po czym pierniki zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły oraz na bożonarodzeniowej wystawie szkolnej.

Najpiękniejsze otrzymają nagrody rzeczowe!

Wszystkie pierniki będą wystawione na aukcji w czasie zebrania z rodzicami 13 grudnia 2016 r.

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na „Świąteczną paczkę” – coroczną akcję naszej szkoły, w ramach której zakupujemy najpotrzebniejsze artykuły szkolne i przekazujemy je najuboższym dzieciom.

Serdecznie zapraszamy!