Jasełka

22 grudnia 2015 r. dzieci z klas młodszych zaprezentowały przedstawienie przygotowane przez z okazji nachodzących świąt Bożego Narodzenia. Spektaklowi towarzyszył śpiew kolęd i pastorałek. Zaśpiewał je nasz szkolny zespół muzyczny i soliści.

W uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Radzanowo – Sylwester Ziemkiewicz, który przekazał dzieciom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia spokojnych i zdrowych Świąt oraz dalszych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Świąteczne życzenia złożyła również Ewa Kukawska – Przewodnicząca Rady Rodziców.

Część artystyczną przygotowali: Agnieszka Tyńska, Anna Śliwińska, Małgorzata Majewska, Kamila Marczak, Norbert Pałysa, Jerzy Jakowski i Robert Majewski. Zdjęcia Joanna Borychowska.