Kiermasz Wielkanocy i konkurs na najpiękniejszą palmę

Jak co roku Samorząd Szkolny zorganizował Kiermasz Wielkanocny. Przygotowane własnoręcznie przez dzieci ozdoby świąteczne, przeznaczono do sprzedaży. Cały dochód – w tym roku zebrano 364,10 zł. – przekazano na pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów.

Podczas kiermaszu wystawione zostały również palmy przygotowane na Konkurs Na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną, zorganizowany przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Do Płocka pojechały palmy, które uzyskały najwyższe oceny w szkolnych eliminacjach. A oto nasi zwycięzcy: Kacper Błaszczak (IIA) i Adrian Latosiński (IIA). Laureatami konkursu zostali też: Filip Rychlik (IIB), Maciej Lemański (IIB), Martyna Zychowicz (IA), Bartosz Kukawski (IB), Małgorzata Kukawska (VI), Anna Ostrowska (IIA), Bartosz Borowski (IIA), Jakub Pikała (IA). Samorząd Szkolny pracuje pod kierunkiem szkolnej plastyczki, Marleny Kącickiej.