Klasy młodsze z wizytą u Świętego Mikołaja

W miniony wtorek, 26 listopada, dzieci z klas I-III odwiedziły Krainę Świętego Mikołaja, znajdującą się w Kołacinku. Dzieci spacerowały po Bajkowej Ścieżce, przypominając sobie najpiękniejsze bajki i baśnie. Odwiedziły Dziadka Mroza i bajkową chatę Świętego Mikołaja. Widziały miejsce, w którym Mikołaj czyta i odpisuje na listy od dzieci. Nasi najmłodsi uczniowie mogli osobiście wręczyć Mikołajowi swoje listy.

Dzieci uczestniczyły również w warsztatach, na których każdy mógł sam przygotować swoją świąteczna bombkę. Na koniec uczestniczyły w pokazie dawnego wybijania monet.

To była niezapomniana wizyta.

organizatorkami wyjazdu były wychowawczynie klas I-III: Małgorzata Majewska, Anna Śliwińska, Krystyna Tron oraz Justyna Drajkowska i Agnieszka Jastrzębska.
Zdjęcia kliknij