Kocham szkołę… nawet po szkole

Komitet Rodzicielski przy Szkole Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie już po raz kolejny zorganizował dla naszych dzieci biwak szkolny. Wzięło w nim udział aż 64 uczniów. Biorąc pod uwagę, że do szkoły chodzi 103 dzieci, to uczestników biwaku było naprawdę wielu.Nic w tym dziwnego, skoro organizatorzy zapewnili moc atrakcji. Biwak rozpoczął się rajdem krajoznawczym na trasie Rogozino-Chomętowo, podczas którego dzieci wykonywały różne zadania i poznawały historię regionu. Wróciwszy do szkoły, odpoczywały przy karaoke i ognisku, na którym piekły kiełbaski. Wieczór zakończył się świetlikiem i dyskoteką. Dzieci spędziły noc w szkole pod opieką nauczycieli i rodziców.

Za wspaniale zorganizowany wypoczynek serdecznie dziękujemy rodzicom: Ewie Brzozowskiej, Agnieszce Jankowskiej, Angelice Jezierskiej, Magdalenie Kowalewskiej, Magdalenie Kraśniewskiej, Ewie Kukawskiej, Dariuszowi Kukawskiemu, Joannie Marciniak, Agnieszce Michalak, Annie Pankowskiej, Agnieszce Piórkowskiej i Urszuli Truszczyńskiej oraz nauczycielom: Elizie Marszałek, Małgorzacie Rackiej, Magdalenie Walawskiej.