Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Komunikaty

Zebranie z rodzicami
W dniu 10 września 2014 r. (środa) odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami. Zebranie rozpocznie się o 15.30 na sali sportowej spotkaniem z dyrektorem szkoły. Następnie rodzice przejdą na spotkania z wychowawcami klas. W ramach zebrania dokonany zostanie wybór rodzicielskich Trójek Klasowych oraz wybór nowej Rady Rodziców. Zapraszamy!
Kiermasz używanych podręcznikówW czwartek, 26 czerwca 2014 r., dzień przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego, w naszej szkole zorganizowany zostanie kiermasz podręczników szkolnych. Jeśli chcesz sprzedać, kupić lub oddać swoje podręczniki, przynieś je tego dnia na kiermasz. Listę potrzebnych podręczników do następnej klasy znajdziesz na naszej stronie w zakładce "Biblioteka" ---> "Podręczniki"
INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLASY I ROZPOCZYNAJĄCYCH NAUKĘ W ROKU SZKOLNYM 2014/2015Spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klasy I, rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2014/2015 odbędzie się w naszej szkole w dniu 10 czerwca 2014 r., o godz. 16:00, w sali nr 13 (pierwsze piętro).

Podczas spotkania podany zostanie proponowany przydział dzieci dla klas Ia i Ib, lista podręczników, informacja o wyprawce szkolne. Przedstawiona zostanie również koncepcja stworzenia klasopracowni dla obu klas oraz zasady funkcjonowania świetlicy szkolnej dla dzieci młodszych.
Dzień dziecka w naszej szkole30 maja 2014 r. odbędzie się w naszej szkole Dzień Dziecka. Tego dnia zajęcia dydaktyczne nie odbywają się. Prosimy zapewnić dziecku ubrania do przebrania się - w ramach imprezy odbędzie się zabawa w pianie.

Gry i zabawy rozpoczyna się od 9.00 i potrwają do godz. 13.00. świetlica szkolna czynna jak w każdy dzień nauki szkolnej.
Biwak szkolny30 maja 2014 r. Komitet Rodzicielski zaprasza również na biwak szkolny. Początek o godz. 16.00, koniec o godz, 08.00 następnego dnia w sobotę. Szczegóły i zapisy u nauczycieli lub w sekretariacie szkoły.
Skip to content