Uroczyste zakończenie roku szkolnego

27 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: ks. dr Janusz Wiśniewski – proboszcz parafii p.w. św. Faustyny – Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie, Ewa Przygoda – Radna Rady Gminy w Radzanowie, Krzysztof Czerwiński – Radny Rady Gminy w Radzanowie i Prezes Stowarzyszenia „Nadzieja dla wszystkich”, Marek Wąsowski – Prezes OSP w Rogozinie, Ewa Kukawska – Przewodnicząca Rady Rodziców przy SP w Rogozinie oraz Iwona Sztal – Kierownik GZEAS w Radzanowie.

W trakcie uroczystości wręczono najlepszym uczniom ze wszystkich klas nagrody i wyróżnienia.

17 uczniów otrzymało stypendia finansowe Dyrektora Szkoły. Stypendia wręczył pomysłodawca funduszu stypendialnego w naszej Gminie jest radny Krzysztof Czerwiński.

Uczennica Sandra Ogieniewska otrzymała nagrodę Omnibusa, przyznawana przez Wójta Gminy Radzanowo dla ucznia, który zdobył najwięcej punktów podczas sprawdzianu klas szóstych.

Specjalna nagroda trafiła w ręce Bartosza Jezierskiego, który osiągnął najwyższą średnią w szkole (5.39). Bartosz otrzymał również nagrodę ufundowaną przez radną Ewę Przygodę.