Jakub Obigowski zwycięzcą Międzygminnego Konkursu Języka Angielskiego. Wiktoria Trafny zajęła drugie miejsce

20 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego „St. David and St. Andrew the patron saints of Wales and Scotland” w Nowych Łubkach.

Dzieci sprawdziły swoją wiedzę na temat symboli oraz patronów Walii i Szkocji, a także legend z nimi związanymi.

W kategorii klas 4-6 laureatką została Wiktoria Trafny – uczennica klasy szóstej zajęła II miejsce, a w kategorii klas 7-8 laureatem okazał się Jakub Obigowski – uczeń klasy ósmej wywalczył I miejsce.

Uczniowie klas 1-2 również wzięli udział w konkursie i wykonali techniką przestrzenną jeden z symboli reprezentujący kraj Walii lub Szkocji.

Dziękujemy pani Joannie Lis oraz pani Sylwii Witkowskiej za przygotowanie uczniów do konkursu, a dzieciom za ogromne zaangażowanie.

Laureatom serdecznie gratulujemy 👏👏👏 i życzymy kolejnych sukcesów!