Lekcje pływania w naszej szkole już od marca

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rogozinie, we współpracy ze stowarzyszeniem „Nadziej dla Wszystkich” i gminą Radzanowo, pozyskał fundusze na organizację kolejnej edycji pozalekcyjnych zajęć nauki pływania w ramach rządowego programu „Umiem pływać”, organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jak co roku zajęcia przeznaczone są dla uczniów z klas I – III. Tegoroczna edycja obejmuje 20 godzin nauki pływania dla każdego uczestnika, w dwóch etapach. Wyjazdy odbywać się będą raz w tygodniu, od marca do listopada (z przerwą wakacyjną). Naukę pływania prowadzić będą wyspecjalizowani instruktorzy, a opiekę pedagogiczną sprawować będą nauczyciele naszej szkoły i chętni rodzice. Zajęcia odbywać się będą na basenie „Podolanka” w Płocku, przy ul. Czwartaków. Warto podkreślić, że zajęcia te są nieodpłatne. Ostateczna informacja o dniu oraz godzinie realizacji powyższych zajęć nastąpi po zebraniu deklaracji rodziców. Dodatkowe informacje w tej sprawie można uzyskać u dyrektora szkoły oraz w sekretariacie.