Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Listy dzieci zapisanych do klas pierwszych w roku szk. 2014/2015

Listy dzieci zapisanych do klas pierwszych w roku szk. 2014/2015

Drodzy Rodzice!

W zakładkach „Dokumenty do pobrania”, oraz „Dla rodziców” —> „Zapisy do szkoły” opublikowaliśmy listy dzieci przyjętych do klas pierwszych, rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2014/2015.

Jednocześnie informujemy, że zapisy do klasy pierwszej wciąż trwają. Ci Rodzice, którzy chcieliby posłać swoje dzieci do naszej szkoły, mogą to uczynić do końca sierpnia br., wypełniając odpowiedni formularz, zamieszczony w zakładce „Dokumenty do pobrania” lub „Dla rodziców” —> „Zapisy do szkoły”. ZAPRASZAMY!

Przypominamy również, że spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klasy I, rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2014/2015 odbędzie się w naszej szkole w dniu 10 czerwca 2014 r., o godz. 16:00, w sali nr 13 (pierwsze piętro).

Podczas spotkania zostaną przedstawione listy dzieci zapisanych do klas IA i IA, lista podręczników, informacja o wyprawce szkolne. Przedstawiona zostanie również koncepcja stworzenia klasopracowni dla obu klas oraz zasady funkcjonowania świetlicy szkolnej dla dzieci młodszych.

 

Skip to content