Mali kolędnicy

Okres Bożego Narodzenia sprzyja kolędowaniu. Mali kolędnicy z naszej szkoły odwiedzili instytucje i redakcje gazet, niosąc życzenia radosnych Świąt i pomyślnego nowego roku Anno Domini 2015.

Z kolędą odwiedziliśmy Starostwo Powiatowe w Płocku, Urząd Miasta Płocka, Urząd Gminy w Radzanowie, płocką Delegaturę Kuratorium Mazowieckiego, Wydział Katechetyczny Diecezji Płockiej, Bank Spółdzielczy w Radzanowie, i redakcje Gazety Wyborczej oraz Tygodnika Płockiego. Wszędzie składaliśmy zyczenia w imieniu całej społeczności szkolnej. Życzenia odebrali: Mariusz Bieniek – Starosta Płocki, Andrzej Nowakowski – Prezydent Miasta Płocka, ewa Pietrzak – Dyrektor Delegatury Kuratorium Mazowieckiego w Płocku. W imieniu Sylwestra Ziemkiewicza – Wójta gminy Radzanowo życzenia odebrał Marcin Kuczkowski – Sekretarz Gminy Radzanowo. Poniżej relacja zdjęciowa.