Marcin Cichocki zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu języka angielskiego

Marcin Cichocki, uczeń klasy ósmej, zakwalifikował się drugiego etapu olimpiady z języka angielskiego i wiedzy o Wielkiej Brytanii.

27 marca Marcin weźmie udział w następnej części konkursu, rywalizując z innymi uczniami o zakwalifikowanie się do finału. Konkurs będzie się odbywał w Elblągu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Marcin pracuje pod opieką anglistki, Joanny Lis.

Organizatorem Olimpiady Cambridge Challenge jest Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Elblągu będące częścią Regent College International Schools w Elblągu zwaną dalej RCIS– szkoły posiadającej akredytację Uniwersytetu Cambridge i funkcjonującej jako Cambridge International School- PL305.  Olimpiada skierowana jest do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych, którzy reprezentują zespoły tworzone w szkołach podstawowych lub placówkach kształcenia (np. szkołach języków obcych), których siedziby znajdują się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.