Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości w przedszkolu [obejrzyj film i zdjęcia]

W przeddzień Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Przedszkolu Samorządowym w Rogozinie odbyła się uroczystość upamiętniająca to ważne dla nas wydarzenie. Przedszkolaki z obu grup, Odważne Krasnoludki i Dzielne Skrzaty, wyrecytowały patriotyczne wiersze i zaśpiewały okolicznościowe pieśni.

Poziom przygotowania maluchów był wprost oszałamiający. Czytelne recytacje z aktorskim zacięciem i samodzielne śpiewanie kilkuzwrotkowych piosenek to niewątpliwa zasługa ich wychowawczyń – Beaty Kisio i Anny Pałysy – oraz rodziców. Na uwagę zasługują również odpowiednie na tę uroczystość stroje. To oczywiście wyłączna zasługa rodziców. Dekorację wykonała Agnieszka Jastrzębska. Pomoc wniosły również panie woźne oddziałowe – Paulina Cieszkowska i Marzena Mazur.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej pięknej i wzruszającej uroczystości.

Aby obejrzeć film i zdjęcia, kliknij