Nasi artyści wystąpili na Wieczorze Sobótkowym w Radzanowie

Zespół tańca ludowego „Małe Rogozino”, zespół muzyczny ADHD, soliści – Eryk Zieliński i Damian Ogieniewski (z zespołem fletowym „Bułka z masłem”) wystąpili 20 czerwca podczas Wieczoru Sobótkowego w Radzanowie. Szkolni artyści zaprezentowali bogaty i różnorodny repertuar, będący swoistym podsumowanie całorocznej pracy w szkole. Najbogatsza oferta zajęć pozalekcyjnych daje możliwość wszechstronnego rozwoju uzdolnień naszych uczniów. Czuliśmy prawdziwą dumę, obserwując naszych podopiecznych, a radzanowska publiczność nie kryła zachwytu.

Dzieci wystąpiły pod okiem swoich nauczycieli: Małgorzaty Grabowskiej-Panek (choreograf „Małego Rogozina”), Małgorzaty Majewskiej (opiekun „Małego Rogozina”, Norberta Pałysy, Roberta Majewskiego – instruktorów muzycznych. Słowa podziękowania kierujemy też pod adresem rodziców, którzy pomogli nam w opiece nad dziećmi. Poniżej fotorelacja zdjęciowa z imprezy. Część zdjęć autorstwa Agaty Trojanowskiej.