Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Nasi lekkoatleci w gronie najlepszych

Dużym sukcesem dla naszych uczniów zakończył się XVII Jesienny Bieg Przełajowy na Mazowszu, zorganizowany w dniu 22 września 2016 r. przez Szkołę Podstawową w Radzanowie.

Bartek Borowski z klasy 3.A zwyciężył w swojej kategorii wiekowej. Znakomite 2. miejsce zdobył Michał Machowski z klasy 6., a 3. miejsca zdobyli: Julia Walczak z klasy 3 B i Tomek Kijek z klasy 6. Karolina Dolna z klasy 6 wywalczyła równie ważne 4. miejsce.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja lekkoatletów ze Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca zajęła 2. miejsce. To najwyższy wynik naszej szkoły w historii tych zawodów. W czołówce biegaczy uplasowało się trzech kolejnych naszych uczniów: z klasy 3 B Sebastian Piątkowski. (V miejsce), Wiktoria Dylewska z klasy 3.A (VI miejsce) i Bartek Niedziałkowski z klasy IIA (VI miejsce). Poniżej relacja zdjęciowa z biegów.

Do zawodów dzieci zostały przygotowane przez swoich nauczycieli: Norberta Pałysę- nauczyciela wf w klasach IV-VI, Annę Śliwińską – wych. klasy 2.A, Małgorzata Majewska – wych. klasy 2.B, Eliza Marszałek – wych. klasy 2.A.