Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Nasi piłkarze mistrzami powiatu płockiego

31 stycznia 2023 roku w Drobinie zostały rozegrane finały chłopców i dziewcząt klas 4-6 w piłce halowej. Do rywalizacji stanęły drużyny, które zwyciężyły w rozgrywkach swojego rejonu: drużyny ze szkół w Drobinie, Gąbinie i nasza reprezentacja.

W drodze losowania nasza drużyna zaczęła turniej od meczu z drużyną Drobina. Wynik spotkania zmieniał się z minuty na minutę. Ostatecznie zakończył się wynikiem 5:4 dla naszych chłopców.

Kolejnym przeciwnikiem była drużyna chłopców ze szkoły w Gąbinie. Mecz obfitował w piękne akcje z obu stron, lepszą okazała się nasza reprezentacja i mecz zakończył się wynikiem 8:3.

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła komplet punktów i tym samym tytuł Mistrza Powiatu Płockiego w piłce halowej. Trenem chłopców jest Norbert Pałysa, nauczyciel wychowania fizycznego.