Nasi uczniowie laureatami konkursu „Podziel się historią”

Dawid Zaborowski (z klasy VI) zajął 2. miejsce, a Weronika Piątkowska (z klasy VII) zajęła 3. miejsce w gminnym konkursie historycznym „Podziel się historią”. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie listu do swojego prawnuka. Najciekawsze listy trafiły do „kapsuły czasu”, która została zdeponowana podczas uroczystości 100. rocznicy odzyskania niepodległości RP w naszej gminie.

Organizatorzy konkursu mają nadzieję, że ów prawnuk otworzy kopertę za równo 100 lat. W tej sytuacji list powinien zawierać opis naszych czasów, krótką historię rodziny, wyobrażenia jak będzie wyglądała nasza gmina w 2118 roku.

Gratulujemy naszym laureatom i ich polonistce Agnieszce Wójcik. Dziękujemy rodzicom za pomoc w napisaniu listu.