Nasze maluchy obejrzały spektakl teatralny „Księżniczka na ziarnku grochu”

Wszystkie przedszkolaki i dzieci z klas I-III pojechały do Płocka na przedstawienie teatralne „Księżniczka na ziarnku grochu”.

Występ aktorów, scenografia, treść przedstawienia oraz wyjątkowe aranżacje muzyczne zaciekawiły małych widzów.  Nagrodą dla aktorów i dowodem ogromnego zainteresowania dzieci była burza oklasków i emocje przeżywane podczas przedstawienia. Zwłaszcza najmłodsze dzieci żywo reagowały na to, co działo się na scenie. Głośno nawoływały, oklaskiwały aktorów, radośnie śmiały się w komicznych sytuacjach, a nawet witali się z aktorami, gdy ci poruszali się wśród widowni.

Spektakl bardzo podobał się dzieciom, i te z błyskiem w oku pytały, kiedy znów pojedziemy do Płockiej Szkoły Muzycznej.