Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Nauczanie zdalne. Nauczmy się go wspólnie

Nauczanie zdalne. Nauczmy się go wspólnie

Drodzy Rodzice!
 
Podobnie jak Państwo i my nauczyciele jesteśmy zaniepokojeni technicznymi problemami wprowadzenia zdalnego nauczania, które zaleciły nam władze oświatowe. Jutro o 10:00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej ZSP w Rogozinie. Spotykamy się w celu opracowania jasnych zasad tego nauczania.
 
My nauczyciele, dzieci i rodzice – wszyscy uczymy się e-learningu (zdalnego nauczania przez internet). Dlatego popełniamy błędy. Są nauczyciele, którzy Państwa zdaniem, zadają zbyt dużo, a inni zbyt mało. Jestem przekonany, że najbliższe dni znormalizują tę sytuację. Bądźmy cierpliwi, wymieniajmy się uwagami. Nauczmy się wspólnie tej trudnej i nietypowej sytuacji. Piszcie Państwo o swoich obawach na dzienniku bezpośrednio do nauczycieli lub do mnie.
 
Dziś wychowawcy pytali Państwa o Wasze możliwości techniczne. Tak jak się spodziewaliśmy, są one różne. Dlatego też system, który Państwu przedstawimy będzie dopasowany do Państwa zasobów i możliwości.
 
Chcę Państwa uspokoić, nie będziecie Państwo musieli nagle dokupować sprzętu. Wykorzystamy w zdalnym nauczaniu te narzędzia i sprzęt, który Państwo już macie. Przed polskimi rodzinami trudne czasy ekonomiczne, i to do nich musimy się przygotować.
 
Kto z Państwa ma dramatyczną sytuację sprzętową (nie ma w domu żadnego komputera lub źle pracujący) proszę o bezpośredni kontakt ze mną. Postaramy się w miarę możliwości pomóc rodzinom w trudnej sytuacji.
 
Bądźmy zdrowi!
 
Z poważaniem,
Robert Majewski
dyr. ZSP w Rogozinie
Skip to content