Niech żyje bal!!! Charytatywny bal karnawałowy już za nami.

W sobotę 10 lutego 2024 r. odbył się pierwszy bal karnawałowy, zorganizowany przez szkolną radę rodziców. Celem, który przyświecał spotkaniu była wspólna zabawa oraz wsparcie finansowe konta rady rodziców.

Sama obecność wszystkich gości była podziękowaniem dla Anita Gontarek oraz Magdalena Rękawiecka za całą pracę, jaką włożyły w organizacje balu.

Dziękujemy za przybycie Robertowi Majewskiemu – dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie, rodzicom dzieci naszej szkoły, a także sympatykom, gdyż ich bezinteresowna obecność także wspomogła nasze konto.

Składamy ogromne podziękowania Sylwestrowi Ziemkiewiczowi – Staroście Powiatu Płockiego, który pomimo swojej nieobecności na balu, przekazał cegiełkę i wspomógł konto rady rodziców.

Serdecznie dziękujemy pani Marlenie Kącickiej za pomoc w przygotowaniu obrazów, a także dzieciom, które namalowały i przekazały swoje prace na szczytny cel.

Dziękujemy „Góralskiej Chacie” za gościnę oraz DJ-owi AMATYS-owi za wspaniałą oprawę muzyczną.