No i mamy pierwszy numer gazetki szkolnej!

Na razie bez tytułu. redakcja właśnie ogłosiła konkurs na tytuł. Gazetka szkolna to pomysł dziewczyn z klasy VII i VI. Redakcja wspomagana przez nauczycieli – Tomasza Siekierskiego (edycja komputerowa), Agnieszkę Wójcik (redakcja tekstów) i Roberta Majewskiego – stworzyła pierwszy, świąteczny numer i już pracuje nad kolejnym, który ukaże się w lutym przyszłego roku.

Nakład niemal rozszedł się w ciągu pierwszych dwóch dni sprzedaży. Cena wynosiła 1 zł.

Pierwszy numer gazetki szkolnej to wspólne dzieło Aleksandry Kucharskiej, Agaty Wawszak, Zofii Sulborskiej i Wiktorii Rakowskiej.

A oto, co Redakcja pisze w artykułach wstępnych.

Drodzy Czytelnicy!

Witamy w najnowszym numerze gazetki szkolnej! Nadszedł grudzień, coraz bliżej do długo wyczekiwanych świąt Bożego Narodzenia. W tym wydaniu mamy dla was wiele propozycji, np. ciekawy film do obejrzenia czy książkę. Dowiecie się również o tradycjach wigilijnych w Polsce i świecie. Będzie można też przeczytać aktualności z życia szkoły. Życzymy mile spędzonych chwil przy czytaniu naszej gazety i mamy nadzieję, że pierwsze wydanie wszystkim się spodoba!

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Zasady konkursu są proste. Każdy uczeń , który chce brać w nim udział musi wymyślić ciekawą nazwę dla naszej gazetki i zgłosić się do sekretariatu szkoły(Podajemy swoje imię i nazwisko oraz pomysł na kartce). W następnym wydaniu naszej gazetki ogłosimy wyniki.

Dziękujemy, Redakcja Gazetki

Na zdjęciu promocja gazetki szkolnej i Redakcja w czasie spotkania wigilijnego 22 grudnia 2017 r. oraz zdjęcie pierwszej strony.