Nowe laptopy w rogozińskiej szkole

Szkoła Podstawowa w Rogozinie zakupiła dziesięć sztuk nowych laptopów. Sprzęt posłuży uczniom podczas zajęć dydaktycznych lub będzie stanowić bazę rezerwową w razie konieczności prowadzenia nauki zdalnej w okresie pandemii.

– Uczniowie od 10 stycznia wrócili do szkół i nauki stacjonarnej, co oczywiście bardzo cieszy. Ale sytuacja jest niestabilna i musimy być przygotowani na każdy scenariusz – mówił na spotkaniu w Rogozinie wójt Piotr Jakubowski.

Obecnie szkoła jest zaopatrzona w pięćdziesiąt sztuk mobilnych komputerów, które są wypożyczane przez uczniów podczas zajęć online. Dziś oficjalnie laptopy zostały przekazane uczniom przez wójta gminy Piotra Jakubowskiego oraz dyrektora Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Rogozinie Roberta Majewskiego.

Galeria zdjęć kliknij