Nowy cykl zajęć artystycznych dla naszych dzieci!

Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie w porozumieniu z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie rozpoczyna cykl kreatywnych zajęć artystycznych dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu możemy zaproponować dzieciom i młodzieży ciekawe i wielotematyczne warsztaty. Będą się one opierały na technikach rzadko lub w ogóle nie stosownych na lekcjach plastyki i techniki, jak masa papierowa, masa solna, szycie, szydełkowanie, malowanie wielkopowierzchniowe, haft, origami, czy drobne majsterkowanie. Efektem pracy dzieci będą m.in. elementy dekoracji scenicznych, tematyczny wystrój sali przedszkolnej i szkolnej, własnoręcznie zrobione przytulanki, czy ozdoby choinkowe.

W Rogozinie zajęcia będą prowadzone prowadzone będą dwa razy w tygodniu, a dla przedszkolaków raz w miesiącu. Będziemy się spotykać w Domu Ludowym. Zajęcia poprowadzi Magdalena Lewandowska i pracownicy CKiS.

Uczniowie szkolni, chcący brać udział w zajęciach, muszą być zapisani na świetlicę szkolną – jest to warunek konieczny dla zapewnienia bezpieczeństwa w drodze na zajęcia i z powrotem. Grupy przedszkolne będą przyprowadzane przez wskazanych nauczycieli i opiekunów.

Terminarz dla grup szkolnych prezentuje plakat, a terminarz dla przedszkoli będzie ustalany na bieżąco w porozumieniu z kadrą placówek