Obchody Święta Niepodległości w szkole

Wspaniałymi wstępami artystycznymi uczniów społeczność szkolna uczciła Święto Niepodległości. Artyści przybliżyli historię odzyskiwania niepodległości przez Polskę i okrasili to wspaniałą poezją i wzruszającymi pieśniami.

W uroczystości wziął udział Krzysztof Czerwiński, pełniący obowiązki wójta gminy Radzanowo, który podkreślił trud i zaangażowanie Polaków w w tworzenie niepodległej ojczyzny. Wójt Czerwiński zaakcentował też rolę mieszkańców Rogozina w tym procesie i przypomniał postać patrona naszej szkoły, Czesława Hińca.

Uroczystość przygotowali: Agnieszka Wójcik (słowo), Norbert Pałysa (dźwięk), Marlena Kącicka (obraz). Współpraca Jerzy Jakowski (muzyka) – dzięki uprzejmości Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie.

Galeria zdjęć kliknij