[OBEJRZYJ WIDEO] Przedszkolaki uczyły się dziennikarstwa i fotografiki

23 i 25 października dzieci z naszego przedszkola (grupa Misie i Zajączki) uczestniczyły w warsztatach fotograficzno–dziennikarskich w zakładzie fotograficznym w Płocku „Jakowscy”.

Przedszkolaki przeniosły się w świat fotografii. Zapoznały się z dawnymi metodami fotografii i tymi aktualnymi, poprzez prezentację sprzętu oraz możliwością porównania i robienia zdjęć. Poznały sekrety zawodu fotografa, zapoznały się z budową i działaniem aparatu cyfrowego i na kliszę.

Mogły też samodzielnie wykonać zdjęcia w wybranych przez siebie strojach. Największą radość sprawiła im możliwość samodzielnego wykonania zdjęcia oraz stanie za kamerą i próby nagrywania wywiadu. To była znakomita nauka i świetna zabawa.