Od 1 grudnia rozpoczynamy ewidencjonowanie czasu pobytu dziecka w przedszkolu

W związku z wprowadzeniem od 1 stycznia 2024 r. zmiany sposobu naliczania płatności za pobyt dziecka w przedszkolu, prosimy o jak najszybsze odebranie w sekretariacie przedszkola kart do czytnika, które będą stanowić podstawę do naliczania powyższych opłat. Aby naliczenia za styczeń 2024 r. dokonały się poprawnie, musicie Państwo zacząć „odbijać się” od czytnika za pomocą karty od JUŻ od 1 grudnia 2023 r.

„Odbicia” kartą dokonujemy zarówno przy wejściu, jak i przy wyjściu z przedszkola.

W przypadku braku „odbicia się” przez rodziców/opiekunów za pomocą karty, sekretariat dokona ręcznego naliczenia opłaty za pobyt, zgodnie z zadeklarowanym przez Państwa czasem pobytu dziecka w przedszkolu.

W razie pytań i/lub wątpliwości prosimy kontaktować się z sekretariatem przedszkola osobiście bądź telefonicznie pod nr 514 198 937.