Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Ogłaszamy VI Rodzinny Konkurs Kulinarny na Najpiękniejszy Piernik

Ogłaszamy VI Rodzinny Konkurs Kulinarny na Najpiękniejszy Piernik

Jak ten czas szybko leci. Minął rok i przed nami kolejna edycja konkursu rodzinnego na najpiękniejszy piernik. Wykonane pierniki trafią się nasz coroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy (17 grudnia), z którego dochód przeznaczymy dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. kiermasz zorganizujemy podczas zebrania z rodzicami.

Sukces czterech poprzednich edycji dodał nam skrzydeł. Już po raz szósty zapraszamy wszystkich przedszkolaków i uczniów z klas 1-8 do wzięcia udziału w Rodzinnym Konkursie Kulinarnym na Najpiękniejszy Piernik.

Przypomnijmy, co należy zrobić?

– w domowej kuchni wspólnie z rodzicami, dziadkami lub znajomymi upiec piernik;

– własnoręcznie ozdobić go pomysłowo i twórczo;

– przynieść do szkoły do 13 grudnia 2019 r. (piątek) i przekazać wychowawcom klas lub p. Marlenie Kącickiej (świetlica szkolna);

Wszystkie piernikowe prace oceni jury, po czym pierniki zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły, facebooku oraz na Kiermaszu Bożonarodzeniowym.

Dzieci, które wykonają najpiękniejsze pierniki, otrzymają nagrody rzeczowe!

Wszystkie pierniki będą wystawione na aukcji w czasie zebrania z rodzicami 17 grudnia 2019 r. (wtorek).

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na „Świąteczną paczkę” – coroczną akcję naszej szkoły, w ramach której zakupujemy najpotrzebniejsze artykuły szkolne i przekazujemy je najuboższym dzieciom.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content