Opóźnienia szkołobusa

Szanowni Państwo! Drogie Dzieci!

W ostatnich dniach czas powrotu szkołobusa z drugiego kursu uległ wydłużeniu, co powoduje opóźnienia wyjazdu trzeciego kursu nawet o 30 minut.

Powodem tego stanu rzeczy są utrudnienia na drogach, związane z rozbudową skrzyżowania w Boryszewie oraz fatalny stan nawierzchni dróg po zimie. Trudno ustalić czas opóźnień. Bywają one różne w zależności od warunków panujących danego dnia.

A zatem dzieci jadące drugim kursem mogą dojechać na przystanek później niż dotychczas, a trzeci kurs może rozpocząć się nawet o godzinie 16:00, a nie jak dotychczas o godzinie 15:33. W konsekwencji powrót do domu też będzie opóźniony.

Za utrudnienia przepraszamy, liczymy na Państwa wyrozumiałość. Sytuacja drogowa jest niezależna od nas.

dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie