Plastyczny konkurs wielkanocny rozstrzygnięty. Zdobyliśmy wiele nagród

Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie w marcu ogłosiło konkurs plastyczny na KARTKĘ WIELKANOCNĄ.

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Radzanowo.

Dzieci z ZSP w Rogozinie z wielką wyobraźnią artystyczną oraz kreatywnością wykonały wspaniałe kartki z życzeniami. Najciekawsze zostały nagrodzone.

Kategoria przedszkole: 2. miejsce Krzysztof Łabędzki, 3. miejsce Aron Olesik.

Kategoria klasy I-III: 1. miejsce Oliwia Witkowska (kl. II), 3. miejsce Jakub Orzoł (kl. II).

Kategoria klasy IV-VIII: 1. miejsce Julia Lis (kl. IV), 2. miejsce Mateusz Stachowicz (kl. V).

Gratulujemy nagrodzonym dzieciom, rodzicom i nauczycielkom: Anna Pałysa (przedszkole), Małgorzata Majewska (kl. II) i Marlena Kącicka (kl. IV-VIII).

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w najbliższym czasie przez organizatora konkursu – Centrum Kultury i sportu w Radzanowie.

Galeria prac kliknij