Pomagamy najuboższym – kiermasz ozdób choinkowych

8 grudnia, w trakcie zebrania z rodzicami, przeprowadziliśmy świąteczny kiermasz ozdób choinkowych. Wystawiono przepiękne pierniki i własnoręczne prace naszych dzieci, wykonane pod kierunkiem Kamili Marczak.

Wystawione pierniki, wpłynęły na organizowany przez szkolę II Rodzinny Konkurs Kulinarny na Najpiękniejszy Piernik. Pierniki, które wzięły udział w konkursie to prawdziwe dzieła sztuki. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas szkolnych Jasełek, w dniu 22 grudnia, o godz. 9:00. Nagrody wręczy Wójt Gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz.

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na „Świąteczną paczkę” – coroczną akcję naszej szkoły, w ramach której zakupujemy najpotrzebniejsze artykuły szkolne i przekazujemy je najuboższym dzieciom. W tym roku zebraliśmy prawie 500 zł. Dziękujemy za Waszą hojność!