Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Pomoc Ukrainie. Lista potrzebnych rzeczy

Pomoc Ukrainie. Lista potrzebnych rzeczy

Drogie Dzieci! Szanowni Państwo!

Ukraina wciąż potrzebuje naszej pomocy, ale zbieramy tylko potrzebne rzeczy, których listę otrzymaliśmy. Kto ma coś z tej listy w domu, albo zechce kupić, prosimy dostarczyć do szkoły (wychowawcy klas i harcerze). My przekażemy dalej. Dziękujemy z całego serca!

Radiostacje (walkie-talkie), latarki z bateriami, śpiwory, karimaty, bielizna termiczna, ciepłe skarpety, koce termiczne, noktowizory, lampy halogenowe, rękawice robocze i ognioodporne, hełmy ochronne.

Środki medyczne, w tym materiały opatrunkowe – plastry, bandaże, gazy i nożyczki do opatrunków, środki na oparzenia, leki przeciwbólowe, ibuprofen, paracetamol, węgiel leczniczy, kompletne apteczki pierwszej pomocy (takie jak do samochodów).

Prześcieradła jednorazowe, jednorazowa zastawa stołowa, plastikowe kanistry do przechowywania wody pitnej, rękawice lateksowe i gumowe, taśma kolorowa (nieprzezroczysta), poduszki i kołdry plus komplety pościeli najlepiej z prześcieradłem.

Detergenty, środki dezynfekujące, produkty higieny osobistej (m.in. pieluchy jednorazowe i zwykłe, chusteczki nawilżające, podpaski, mydło, szampon).

Jedzenie dla dzieci, gotowa żywność o długim terminie przydatności do spożycia (zupki, konserwy i tym podobne).

Dziękuję w imieniu potrzebujących
Robert Majewski

Skip to content