Przedszkolaki w Fabryce Elfów

11 grudnia 2017 r. dzieci z przedszkolnej grupy ,,0”, wraz z wychowawcami, wybrały się autokarem na wycieczkę do Warszawy. Odwiedziły wielką Fabrykę Elfów, która mieści się na stadionie PGE Narodowy.

Przy wejściu do fabryki wszystkich przywitał elf, ubrany w zielono-czerwony strój. Zaprowadził je do budynku i zaprosił do jego zwiedzania. Dzieci oglądały udekorowane, świątecznie sale i w każdej z nich wykonywały określone zadania. Zaangażowały się w pracę nad skompletowaniem niedokończonej zabawki generała Tytusa. Na koniec dzieci czekała wielka niespodzianka. Elfy zaprowadziły przedszkolaków do krainy świętego Mikołaja. Tam, w pięknym pokoju, przy kominku, obok choinki siedział Mikołaj. Uśmiechał się serdecznie i zaprosił wszystkich do siebie. Każdy mógł osobiście z nim porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj wręczył każdemu dziecku kolorowankę i dyplom za uczestnictwo w zajęciach i podziękował  wszystkim za wspaniałą zabawę. Życzył wesołych świąt i wymarzonych prezentów pod choinką. Przedszkolaki życzyły Mikołajowi spokojnych, radosnych świąt oraz długiego odpoczynku po ciężkiej pracy.

To była wspaniała przygoda, dzień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń! Poniżej galeria zdjęć.