Przedszkolaki w Happy Parku

29 listopada przedszkolaki z grupy młodszej i starszej wybrały się do Happy Parku w Stróżewku – miejsca zabawy i rozrywki dla dzieci. Panie animatorki powitały dzieci i zapoznały je z umowami i obowiązującymi zasadami. Wszystkie dzieci bardzo chętnie włączyły się do zabawy korzystając z dostępnych tam zjeżdżalni, trampolin, basenów pełnych kolorowych piłek i pojazdów. Dodatkowa atrakcją było również malowanie buziek.

Był też czas na odpoczynek i zaspokojenie pragnienia – dzieci otrzymały pyszny soczek. Celem tych wspólnych zabaw było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci z różnych grup przedszkolnych.

Czas spędzony w Happy Parku upłynął bardzo szybko. Dzieci wróciły z wycieczki zadowolone i pełne niezapomnianych wrażeń.